hizmetlerimiz

Seminer

Her sene sektöründe başarılı ve donanımlı İş İnsanlarını değerli öğrencilerimizle buluşturuyoruz.

Teknik Gezi

Sadece iş sektörünü üniversitemize getirmekle kalmıyor Üniversitemizi oraya götürüyoruz.

Staj/Burs İmkanı

Yapılan etkinliklerde öğrencilerin sadece bilgi birikimi değil aynı zamanda staj ve burs bulma imkanı sağlıyoruz.

ne kazandırıyoruz?

Sosyal Çevre

Üniversitemizde ve yakın çevre üniversitelerde öğrenim gören öğrencilere staj ve iş imkânı sağlamaya yönelik bireysel ve kurumsal networkümüzü genişletmeyi hedeflemektedir.

Öz güven

Kariyer Merkezi ailesine katılan yeni üyeler çekingen, kendini ifade etmede yetersiz olduğunu düşünen kişiler çeşitli departmanlarda ve statülerdeki bireylerle iletişim kurarak bu kaygılarından sıyrılmış oluyor.

Disiplin

Kariyer Merkezi, üyelerine çeşitli departman ayrımlarıyla iş hayatındakine yakın sorumluluk bilinci de aşılamaktadır.

Ekibimiz

Katılımcı Firma
den Fazla Etkinlik
Katılımcı
Yıl

Birimlerimiz Neler Diyor ?

Kariyer Merkezi bana çok şey kattı; bunların başında büyük bir özgüven ve toplum karşısında konuşabilme yetisi geliyor. Hayatımın yön belirleyici oldu.

Tunahan
Y.K Üyesi

Kariyer Merkezinde ailesinden uzak öğrenciler burada aile olmayı ve aile ortamında bulunma fırsatı yakalıyor.Birbirimizle yardımlaşmayı ve destek olmayı öğrendik.

Recep
Y.K Üyesi

Kariyer Merkezi iş ve üniversite hayatı arasında benim için bir köprü oldu. İş hayatının gerçeklerini analiz etme fırsatı sağlarken ekip ruhu ile uyum içerisinde çalışmayı deneyimledim.

Rabia
Y.K Üyesi

Kariyer Merkezi, bir çok eksikliği tamamlamakta öğrencilere fırsat sunuyor. Ben de dahil ekibimize dahil olan her öğrenci içinde ki keşfedemediği yetenekleri ortaya çıkıyor ve yapabileceklerinin farkındalığını Kariyer Merkezi sayesinde anlıyor ve uygulama imkanı buluyor.

Gözde
Y.K Başkanı

vizyon & misyon

Üniversitemizde okuyan her öğrencinin daha eğitim sürecinde iş hayatına hazırlanmalarını sağlayarak mezun olduklarında ‘’istenen” personel olmaları için gerekli altyapı ve organizasyonları gerçekleştirip Kariyer Merkezleri arasında en etkin merkez haline gelmektir.

  • HAYALİNİ KUR
  • HEDEFİNİ KOY
  • GERÇEĞE DÖNÜŞTÜR
Sosyal Sorumluluk
81%
Teknik Gezi
87%
Kariyer Günleri
93%
Staj/Burs İmkanı
74%

KARİYER MERKEZİ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ İSTİYORUM?

HAKKIMIZDA

Kariyer Merkezi, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanlığına bağlı olarak 2006 yılında kurulmuştur. Gönüllü öğrencilerin görev aldığı ve gönüllü akademisyenlerin destekleri ile birlikte her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen teknik geziler, konferanslar, fuarlar organize edilmektedir.

Kariyer Merkezi, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi bünyesindeki ‘’en kapsamlı kariyer ve kişisel gelişim’’ faaliyetlerini düzenlenemektedir. Kariyer Merkezi bu çalışmalara ek olarak öğrenim gören öğrenciler için staj ve iş imkânı sağlamaya yönelik çalışmaktadır.

PARTNERLERİMİZ

YAZILARIMIZ

tÜM YAZILARI GÖRÜN